keressen minket:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 66-68.

Hívjon minket:

+36-46/781-647

írjon emailt:

info@mbconsult.hu

Hiteltanácsadó álláslehetőség az MB Consultnál!

Kik vagyunk mi?

Az MB Consult Pénzügyi Tanácsadó Kft. hiteltanácsadással, befektetéssel és pénzügyi tanácsadással foglalkozó magyar tulajdonban lévő cég, miskolci központtal. A Bankmonitor szerződött partenereként a legkedvezőbb hitel konstrukciókat kínáljuk ügyfeleink számára. Értékrendünk a hitelességre épül, így nagyon fontosnak tartjuk az etikus és igényalapú szolgáltatásaink megfelelő közvetítését.

Feladatok:

- Új lakossági ügyfelek feltérképezése, meglévő kapcsolatok erősítése.

- Pénzügyi termékek (babaváró, CSOK, személyi kölcsön, ingatlan hitel, vállalkozói hitelek) megfelelő közvetítése az ügyfelek részére.

- Teljes körű hitelügyintézés. (igényfelmérés, ajánlatok begyűjtése, hitelkérelmek beadása)

- Folyamatos kapcsolattartás a banki ügyintézőkkel.

Elvárások:

- Felsőfokú közgazdasági /pénzügyi végzettség.

- Már meglévő kiépített kapcsolati háló.

- Pénzügyi területen (hitelezés) szerzett tapasztalat.

- Nagyfokú önállóság és pontosság.

- Magabiztos és meggyőző kommunikáció.

- Banki termékek ismerete.

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

- fix fizetés + felső korlát nélküli jutalékrendszer

- Hosszú távú munka.

- Teljes- vagy részmunkaidő.

- Biztos szakmai háttér.

- Fejlődési-és tovább képzési lehetőségek.

- Miskolc belvárosában, modern irodai környezetben.

Jelentkezni az mbconsult.adv@gmail e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal!

Minden jog fenntartva: MB Consult Pénzügyi Tanácsadó Kft.

 Az oldalt készítette: Kiss Sándor   www.visualcenter.hu